Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

 

1. REGISTRACE

K vyřízení objednávky není nutné se zaregistrovat. Registrace vás nezavazuje ke koupi zboží, ale přináší mimo občasných informačních mailů(které lze kdykoliv odhlásit) i další jednorázové či pravidelné výhody (např. sleva pro zaregistrované uživatele, upozornění na akci dříve než se spustí atd.)
Nákup zboží je možný učinit i emailem nebo telefonicky - v tomto případě vždy uvádějte název a cenu zboží pro správné a rychlé vyřízení.

2. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jako provozovatel tohoto e-obchodu se zavazujeme nakládat s přijatými osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Např. vaše osobní údaje nebudou poskytovány jiným firmám ani třetí osobě a budou použity výhradně pro účely spojené s kladným vyřízením vaší objednávky.

3. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží nabízené na www.planetova.cz je možné objednat prostřednictvím objednávkového formuláře v internetovém obchodu, telefonicky na čísle: 374 783 404 nebo osobně v kamenné prodejně v Halži.
Veškeré objednávky uskutečněné výše uvedenými způsoby jsou považovány za ZÁVAZNÉ.
Stornovat nebo upravit objednávku může kupující upravit nejpozději do 6ti hodin od objednání, a to telefonicky na čísle: 374 783 404. Pokud některé zboží nebo variantu nenaleznete na našich stránkách napište nám co nejpřesněji o co máte zájem do poznámky v obj.formuláři nebo dotazníkovým formulářem v levém sloupci na úvodní straně našeho webu a my vám obratem odpovíme zdali je možnost toto zboží dodat.

Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.planetova.cz, a že s nimi souhlasí.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží se již není k dispozici a dále z jiných důvodů. Dále si vyhrazuje právo změny ceny zboží z důvodů aktualizace skladových zásob.V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován ještě před zasláním zboží a bude s ním dohodnut další postup.

 Zboží skladem expedujeme do dvou pracovní dnů. Ostatní zboží dle vzájemné domluvy. O odeslání zásilky Vás budeme informovat pomocí emailu případně telefonicky.

4. DODACÍ PODMÍNKY

Zboží zasíláme pouze v rámci České republiky.

V současné době využíváme pouze služeb PPL   :

 
PLATBA VÁHA ZBOŽÍ CENA DOPRAVY ZDARMA

dobírka

max.rozměry 30x30x30cm a váha 31 kg 118 Kč nad 4000 Kč
dobírka max.rozměry 60x40x30cm a hmotnost 31,5kg 138 Kč nad 6000 Kč
dobírka max.rozměry 100x50x50cm a hmotnost 31,5kg 178 Kč nad 8000 Kč
předem na BÚ do 30x30x30 cm 99 Kč nad 999 Kč
předem na BÚ do 60x40x30 cm 119 Kč nad 3500 Kč
předem na BÚ do 100x50x50 cm 159 Kč nad 3600 Kč

   

Osobní vyzvednutí zboží v kamenné prodejně v Halži je vždy ZDARMA.

Kupující je povinen prohlédnout zboží při jeho převzetí. Je-li zjištěno mechanické poškození obalu zboží, je kupující povinen neprodleně zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození sepsat záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy zboží nese dopravce. Kupující je povinen o míře poškození zboží neprodleně informovat prodávajícího.

.

5.REKLAMAČNÍ ŘÁD

Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku. Kupující má právo podle § 53 odst. 6 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží dodaného pracovníky DPD (netýká se případů, kdy si kupující převezme objednané zboží osobně).

Pokud se kupující rozhodne pro odstoupení v této lhůtě, musí být splněny následující podmínky: - zboží musí být na náklady kupujícího doručeno, popř. zasláno na adresu prodávajícího (ne na dobírku) - zboží nesmí být poškozené ani nesmí jevit známky neodborného užívání nebo opotřebování - zboží musí být v původním nebo jiném odpovídajícím obalu

Po obdržení vráceného zboží vrátí prodávající do 14 dnů zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny zboží a nákladů na doručení.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.

6.Ochrana osobních údajů spotřebitele

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.

Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce".

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na planetova@cbox.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

7.ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na www.planetova.cz v den uskutečnění objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace