Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

 

1. REGISTRACE

K vyřízení objednávky není nutné se zaregistrovat. Registrace vás nezavazuje ke koupi zboží, ale přináší mimo občasných informačních mailů(které lze kdykoliv odhlásit) i další jednorázové či pravidelné výhody (např. sleva pro zaregistrované uživatele, upozornění na akci dříve než se spustí atd.)
Nákup zboží je možný učinit i emailem nebo telefonicky - v tomto případě vždy uvádějte název a cenu zboží pro správné a rychlé vyřízení.

2. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jako provozovatel tohoto e-obchodu se zavazujeme nakládat s přijatými osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Např. vaše osobní údaje nebudou poskytovány jiným firmám ani třetí osobě a budou použity výhradně pro účely spojené s kladným vyřízením vaší objednávky.

3. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží nabízené na www.planetova.cz je možné objednat prostřednictvím objednávkového formuláře v internetovém obchodu, telefonicky na čísle: 374 783 404 nebo osobně v kamenné prodejně v Halži.
Veškeré objednávky uskutečněné výše uvedenými způsoby jsou považovány za ZÁVAZNÉ.
Stornovat nebo upravit objednávku může kupující upravit nejpozději do 6ti hodin od objednání, a to telefonicky na čísle: 374 783 404. Pokud některé zboží nebo variantu nenaleznete na našich stránkách napište nám co nejpřesněji o co máte zájem do poznámky v obj.formuláři nebo dotazníkovým formulářem v levém sloupci na úvodní straně našeho webu a my vám obratem odpovíme zdali je možnost toto zboží dodat.

Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.planetova.cz, a že s nimi souhlasí.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží se již není k dispozici a dále z jiných důvodů. Dále si vyhrazuje právo změny ceny zboží z důvodů aktualizace skladových zásob.V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován ještě před zasláním zboží a bude s ním dohodnut další postup.

 Zboží skladem expedujeme do dvou pracovní dnů. Ostatní zboží dle vzájemné domluvy. O odeslání zásilky Vás budeme informovat pomocí emailu případně telefonicky.

4. DODACÍ PODMÍNKY

Zboží zasíláme pouze v rámci České republiky.

V současné době využíváme pouze služeb DPD  :

 
PLATBA VÁHA ZBOŽÍ CENA DOPRAVY ZDARMA

dobírka

do 1 kg 189 Kč nad 4000 Kč
dobírka do 2 kg 210 Kč nad 6000 Kč
dobírka do 3 kg 230 Kč nad 8000 Kč
předem na BÚ do 1 kg 150 Kč nad 999 Kč
předem na BÚ do 2 kg 173 Kč nad 3500 Kč
předem na BÚ do 3 kg 183 Kč nad 3600 Kč

   

Osobní vyzvednutí zboží v kamenné prodejně v Halži je vždy ZDARMA.

Kupující je povinen prohlédnout zboží při jeho převzetí. Je-li zjištěno mechanické poškození obalu zboží, je kupující povinen neprodleně zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození sepsat záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy zboží nese dopravce. Kupující je povinen o míře poškození zboží neprodleně informovat prodávajícího.

.

5.REKLAMAČNÍ ŘÁD

Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku. Kupující má právo podle § 53 odst. 6 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží dodaného pracovníky DPD (netýká se případů, kdy si kupující převezme objednané zboží osobně).

Pokud se kupující rozhodne pro odstoupení v této lhůtě, musí být splněny následující podmínky: - zboží musí být na náklady kupujícího doručeno, popř. zasláno na adresu prodávajícího (ne na dobírku) - zboží nesmí být poškozené ani nesmí jevit známky neodborného užívání nebo opotřebování - zboží musí být v původním nebo jiném odpovídajícím obalu

Po obdržení vráceného zboží vrátí prodávající do 14 dnů zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny zboží a nákladů na doručení.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.

6.Ochrana osobních údajů spotřebitele

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.

Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce".

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na planetova@cbox.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

7.ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na www.planetova.cz v den uskutečnění objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného.

Copyright © www.planetova.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.planetova.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace